| Effyyyy a întrebat:

Ce puteri ai vrea sa ai si de ce?happyFunda

Răspuns Câştigător
| denisacosmina98 a răspuns:

Aş vrea să pot zbura pentru că mereu mi-am dorit asta.

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Sa fiu invizibila doar in unele momente cand vreau eu.

| HepiBăluuns a răspuns:

De apa...pentru ca ai controla apa. ti-ai putea face orice si oricum te-ai simti special ca ai macar o putere. dar nu e cazul nostrubig grin

| Violent a răspuns:

Nici una. Odata cu puterile apar si responsabilitatile.Sunt bucuros asa cum sunt.

| ionutzz1994 a răspuns:

Sa fiu invizibil(ar fi misto sa fiu langa cineva sa nu ma vada, sa ii joc farselaughing).)si sa pot sa ma schimb in orice persoana vreau eu, de ex intr-o celebritate(aici nu cred ca mai trebuie sa iti zic de ce as mai vreatongue.)

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Ce mai intrebare...Pai eu as vrea puterea sanatati deoarece:e ce-a mai de pret lucru de pe pamnat ca daca nu o ai degeaba ai totul.

| Alex_8333 a răspuns:

Eu as vrea sa am puteri supranaturale : sa invii mortii, sa vb cu fantomele, sa poti ridica lucruri, sa poti zbura, sa fi invizibil big grin