| 3ntzz a întrebat:

Ce rase de caini de apartament imi puteti recomanda?
Excuzand : pechinez, chuaua si acie caini cu nivez scazut, de activitate.
Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Daca si pechinezu ii caine cu nivel scazut de activitate, eu pechinez am si mi se pare f potrivit pentru apartament mai is yorkshire bigel daca chiar vrei caine activ intereseaza-te de cainii aia mici cum avea jim carrey in filmul the mask, milo il chema nu mai stiu cum se numesc

2 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

Hei.
Sărbători fericite!
Păi, pentru bloc sunt frumoși și convenabili cîinii SHITZU, Cainii din rasa Shih-Tzu au nevoie de periaj mai des.
Adevarata frumusete a acestei rase este apreciata atunci cand blana sa este perfect periata.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata sa vorbesti si sa scrii si dup aceea intra pe TPUwinking

Cin e de acord cu mine sa dea Folositorwinking