| larysa20 a întrebat:

Ce reclama va enerveaza cel mai mult? Va pup si funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia de la Orange. Este cea mai idioata.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Toate reclamele ma enerveaza mult

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nici una.
Nu trebuie ca toti producatori sa-si promoveze intr-un fel sau altul produsele sau servicile?
In toate reclamele se exagrereza mai mult sau mai putin si pot fi enervante pentru unii, insa pentru altii nu!

| Chαяtreux a răspuns:

Tigaia dry cooker rolling on the floor

| zurick a răspuns:

De la teleshopping.

| Dismally a răspuns:

Toate ma enerveaza, dar unele mai mult decat altele. Cum ar fi reclamele BCR cu Fat - Frumos, Greuceanu. mi se par stupide, iar cel care a platit pentru asemenea reclame este cel putin idiot.

| M25M a răspuns:

"Mami noua de ce nu ne cad frunzele"
"Tu cate ore petreci pe zi la toaleta"

Fac crize de epilepsie cand le aud pe astea doua.

| raluk27 a răspuns:

Aia cu kinder pingui (pinguinii aia cu voci stupide).
Si cele cu Perwool. De ce? Sunt niste persoane la o petrecere, apare una cu o supet rochie, toti se mira " vai, dar e noua"? "Nu, e spalata cu Perwool". Si cel care zice asta afiseaza un bidon de Perwool. Wtf? De ce-ai cara dupa tine la o petrecere un bidon de detergent?

| Vans a răspuns:

Toate.

| SimonaCristina a răspuns:

''Mami, noua de ce nu ne cad frunzele?''
Aia cu melodia de pe fundal ''Try'', chiar daca sunt o persoana optimista laughing
Dry Culcarica laughing

| Iubibilăă a răspuns:

De ce m-ar enerva?

| Yasmin875 a răspuns:

De la Orange

| TheAvenger a răspuns:

Ălea de la Napolact.

| ZeHelp a răspuns:

Tigaia dry cooker ma enerva, dar bine ca au scos-o. A dat domnul sa se trezeasca si CNA-ul.

| Karuta a răspuns:

Toate.