| Sdfg6789 a întrebat:

Ce recomandați ca să pot învața programare de pe internet? Menționez că am puține cunoștințe în domeniu. Ce site-uri sau tutoriale aș putea să urmesc pentru a putea învața rapid și eficient? Mulțumesc pentru sprijin.

1 răspuns:
| isemilia a răspuns:

Poti specifica si un limbaj pe care ti-ai dori sa te axezi? Sau ce vrei mai exact sa inveti? Manualele scolare si pbinfo / infoarena / etc sunt bune, ai probleme, iar pe pbinfo este si o sectiune, "Resurse". Poti cauta si diverse carti pe internet (multe se gasesc si in format pdf, insa in general in engleza).