| mara_9541 a întrebat:

Memo plus este eficient pentru a putea invata si retine? daca nu, ce imi recomandati pentru a da rezultate?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e foarte eficient, dar in acelasi timp iti da nervozitate. Si nu uita ca e un medicament, nu-l lua decat daca chiar e important, fiindca are si reactii adverse.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

| Ea a răspuns:

MemoPlus este eficient. Foarte eficient. Te ajuta nu doar sa retii ci si sa te concentrezi. Chiar ti-l recomand.winking Si...
daca vrei sa incerci ceva mai natural, poti incerca nuci sau halva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere si in medicament. Dar vezi poate retii si lucruri care nu trebuie, adica toate cele mici cu MemoPlus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e suficient. Eu unul folosesc Lecitina plus vitamina D.
e premiat cu medalia de aurhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu o alimentație echilibrată și somn de 7-8 ore pe noapte îți va fi de un real folos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte eficient, trebuie sa iei cate o capsula pe zi, 2 maxim altfel iti da o stare de nervoitate insa daca te concentrezi asupra invatatului te ajuta sa asimilezi foarte multa informatie.Pe mine m-a ajutat foarte mult in sesiune si merita in zilele cand chiar nu mai poti, sa ai cate o capsula 2 de Memo Plus la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un produs eficient pentru toate varstele, mai ales pentru retinerea lucrurilor importante, cum ar fi cele bazate pe studii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cu siguranta eficient deoarece creste circulatia sanguina la nivelul creierului, contine diverse vitamine pentru sustinerea efortului si de asemenea o cantitate mica de cafeina ceea ce te face sa nu simti intru totul oboseala. In concluzie da! Este eficient!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memo plus costa 30 de lei(30 de comprimate)