| Celdrept a întrebat:

Ce s-a întâmplat.cu drimerro de nu mai intra pe aici?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai pus intrebarea fara sa gandesti... laughing Nu ne cunoastem intre noi, deci de unde am putea stii ce problema are?
Apoi eu sunt destul de vechi pe aici, nici n-am auzit de el atat de activ a fost... laughing

| Celdrept explică (pentru lpavel):

A fost foarte activ nu ai avut tu dioptriile potrivite

| J0B0MAT a răspuns:

Mulți useri nu mai intră pe aici. Unii poate intră undercover, you never know.Fiecare are propriile motive.

| lpavel a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ai mancat si tu un **** englez? vorbeste dracu romaneste! sau ti-e rusine ca esti roman, sau de limba romana ori vrei sa pari mai inteligent decat esti? Afla ca nu ti-a iesit!

| AlexisZLS a răspuns:

Poate are omul o viata, o munca, o familie..de unde sa stim noi? Sa fie sanatos, puii mei...