| viki a întrebat:

Ce s-a intamplat cu trupul lui Michael Jackson? L-au incinerat pana la urma?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Nu cred ca se va afla prea curand. Familia a preferat sa nu dezvaluie nimic despre asta.La momentul potrivit poate aflam si noi.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai au spus ca a fost ingropat, p-asta cu incineratu nu am auzit-o.

| Silvia a răspuns:

Chiar as vrea sa stiu, dar se pare ca nimeni nu mai zice nimic.straight face

| SweetCandy a răspuns:

Habar n-am nu am mai auzit nimicstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat cu michael tot ce cred e ca nu lau ingropat pana akmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la inmormantat acum cateva zile saracul dz sa-l ierte cat timp a trait nu a interesat pe nimeni de el stiau doar ca sa-l huiduiasca si sa-l injure pe unde il vedeau criminali I LOVE YOU MJ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie toti din familia lui au preferat sa nu dezvaluie aceste informatii dar sunt sigura caci mormantul lui va arata ca si a lui Elvis Presley. sper ca am ajutatwinking

| Monik_4320 a răspuns:

Nu cred ca se va afla prea curand. Familia a preferat sa nu dezvaluie nimic despre asta...probabil vom afla si noi ce s-a intamplat cu trupul lui Michael Jacasaon

| Gabriela_5253 a răspuns:

☆▀▄ LoVe YoU ★▒ツ...nu vreau sa fiu rautacioasa, dar se scrie "Jackson", nu "Jacasaon".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da