| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca a murit Michael Jackson pana la urma? exces de pastile, luarea unei pastile foarte puternice, operatiile estetice multiple, ceva care s-a intamplat la repetitii sau inainte de culcare? A cui credeti ca este vina? Poate fi vorba si de o crima? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| canarita a răspuns:

In ziua de azi multa lume isi vinde sufletul pentru bani... din ce am citit in ziarele di afara tarii, se spune ca el valora un miliard de dolari mort...deci a avut cineva interesul...numai daca esti sinucigas iei o doza de calmare asa periculoasa si intravenos...hai sa fim seriosi...mafie exista peste tot. Pacat de el, pentru ca era un suflet...asa cum era el, nimeni nu-i perfect si nimeni nu are voie sa judece pe altul atata timp cat acel "altul" nu ti-a facut un rau...

9 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Are fff mare dreptate Bubulina!
Omul moare cand vrea Dumnezeu, nu cand vrem noi
winking

| BabyPink a răspuns:

@Zbenguici. poate asta crezi tu.
Exista posibilitatea sa mori dar daca D-zeu vrea sa mai traiesti te tine in viata, dar la spital normal!
hee hee

| BUBULINA a răspuns:

A murit pentru ca asa a vrut Domnul si tine minte toti care mor nu mor din cauza cancerului, tumori sau ca sunt doctori de vina
asa hotaraste Domnul si punct

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@bubulina, babypink si daca eu imi bag acum un cutit in inima si mor e pentru ca asa a hotarat Dumnezeu sa gandesc?

| raluca_2686 a răspuns:

Cred ca din cauza excesului de pastile.

| Encore a răspuns:

Io cred ca l-a luat Dumnezeu ca sa dea o lovitura oamenilor sa isi dea seama ca il criticau si acum il plang...

| Denny_5002 a răspuns:

Poi, a fost intoxicat cu o supradoza de pastile care le-a recomandat doctorul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a spus astazi la stiri ca cica i-a luat foc parul si i-a ars si fata intr-unul din concertele lui si de aceea a trebuit sa se opereze...Si ca era atat de slab si arata in felul acela din cauza ca facea multe injectii. Oricum lumea crede ca de vina pentru moartea marelui artist este doctorul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amurit pentru ca nu a mai trait.