| AvalohAlyn a întrebat:

Pana la urma de ce a murit Michael Jackson?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ii venise timpul.

| KodrutZ a răspuns:

De deces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.daca crezi in teoria conspiratiei, a murit ucis de illuminati;
2. din neatentia medicului.

| fadnox a răspuns:

Ei da, nenea mj inca traieste alaturi de elvis, monroe si hitler si stau si se prapadesc de ras cand iti vad intrebarea

| Mariusr11 a răspuns:

În după-amiaza zilei de 25 iunie 2009, Michael Jackson a suferit un stop cardiac la casa închiriată din Holmby Hills, Los Angeles. A fost găsit cu pulsul scăzut de către medicul personal, însă încercarea de a-l resuscita a eșuat.