| Miruna0909 a întrebat:

Ce sa fac cand o casca de la castile bluetooth nu mai functioneaza? M-am saturat, mereu cand imi cumpar casti fara fir, dupa maxim 4-6 luni incepe o casca sa nu se mai auda, nu inteleg de ce dracu mi se intampla de fiecare data asta, ii aud pe altii "vai pe mine ma tin 1-2 ani castile", cum dumnezeu ca eu nu le fac nimic la casti, maxim daca le mai scapam pe covor in casa. Cum pot sa le rezolv?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ia-ți căști mai bune.

Alternativ, daca știi cum și problema nu e fizică, căștile se pot reimperechea.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca sunt ieftine sau proaste calitativ e si normal sa se strice. Ia-ti unele mai de incredere.