| claudyah a întrebat:

Ce sa fac, daca prietenei mele cele mai bune ii place de persoana iubita? Si se pare ca si lui ii place de ea... putin cryingcrying

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Il dai ei, doar nu o să te baţi pentru un băiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca putin ii de fapt un pic mai mult. nu prea ai ce face. aiurea.

| claudyah explică:

Dar eu il iubesc enorm de mult...ea spune ca nu il place si el spune ca o uraste dar cand ii vad impreuna imi vine sa ma omorcrying daca ai sti cat de mult imi place de el...:X

| claudyah explică:

Cred ca am sa ma maturizez, ca doar ne este ceva minune sa iubesti un baiathappyDar totusi intr-o seara/noapte am visat ca eram impreuna si ne sarutam si ne strangeam in brate...big grinlove struck:* ce l-as strange in brate dar nu pot ma rog as vrea sa il fac gelos dar nu stiu cum imi puteti da niste ideitonguebig grin?