| delialove a întrebat:

Ce sa fac? Ma plictisesc de morrr! Funda pentru cele mai multe ideihappy.

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună delia,
Să te uiţi la televizor, la o emisiune la un film. Să ieşi afară cu prietenii, iubitul (dacă ai). Să citeşti, indiferent, o carte sau o revistă. Să te plimbi cu rolele, cu bicicleta. Să răspunzi pe site-ul TPU, sau să întrebi diferite lucruri. Poţi să stai în pat, să te odihneşti. Sau să te gândeşti la diferite lucruri. *De cele mai multe ori, gândirea ajută la îndepărtarea plictiselii. Să vorbeşti la telefon cu prietenii. Să asculţi muzică. Să mănânci ceva ce îţi place. Să găteşti. (Alungă plictiseala, cel puţin la mine) Te duci la ştrand, dacă e o vreme bună de ieşit. Te plimbi prin oraş, sau în parc. Vizitează o prietenă.

Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste
take pothos
deseneaza
iesi in oras cu prieteni sau singura
asculta muzica/danseaza
iesi in parc sa alergi
si multe altele
bafta! happy