| lenyia a întrebat:

Ce sa faci cand te simti coplesit?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Incearca sa fii singura intr-o camera si asculta o muzica ce-ti convine la momentul respectiv sau vizioneaza un film ce se potriveste cu starea ta sufleteasca si-ti face bine sau cauta prieteni cu care poti discuta despre ce te apasa pe net...eu am avut f. multe probelme m-am pus pe neogen... m-am pus pe tagged.com...si am atitia prieteni citi vreau eu si mereu este cineva on line cu care sa pot povesti sa-mi descarc sufletul.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma gandesc la cele mai fericite momente din viata mea. Ascult o muzica buna si intru in conflict cu vecinii, din cauza volumului foarte tare al combinei muzicale.

kratos
| kratos a răspuns:

Ma odihnesc si ma ridic si lupt iar si iar pana reusesc. Viata este si frumoasa si rea uneori, trebuie sa stii sa treci cu bine peste toate.

| lenyia explică:

"rapus(a)"de ipocrizie!

| Lale_2033 a răspuns:

Eu stau, trag aer in piet, strang din pumni si imi zic ca nimic nu e mai presus de puterile mele si ca orice ar fi sunt o invingatoare si trebuie sa reusesc.
Treb sa gasesti ceva care sa te motiveze, care sa te faca sa vrei si sa crezi ca o sa poti sa reusesti.

| christabell a răspuns:

Nu ai specificat :coplesit de bucurie, tristete, treburi, dragoste etc.

| christabell a răspuns:

Ipocrizia e sora buna cu invidia si lasitatea.Trei "gratii"care se au bine impreuna, dar nu cu mine. Daca m-am impiedicat de una din ele, s-a intamplat ca se tarau pe jos si eu priveam inainte. Daca am cazut din cauza lor, m-am ridicat si mi-am vazut de drum.

| just_for_my a răspuns:

Sunt coplesita de multe altele dar nu sunt ipocrita