| andreiutzucu a întrebat:

Ce sa ii cumpar la mami de 8martie? cand e 8 martielaughing?happy

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Un lantisor de argint. Pa!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

De ce te amuzi punand intrebari fara rost? Cred ca sti foarte bine cand este 8 martie...ai calculator si in bara de jos iti arata data...
2. In ceea ce priveste alegerea cadoului pentru mama ta,bine ar fi sa stii cam ce-i place si conteaza cati banuti ai. Important pentru ea cred ca este sa fii un copil ascultator si s-o respecti. Cred ca este cel mai de pret cadou pentru un parinte. Un simplu "La multi ani", un pupic pe obraz si un buchetel de flori de primavara, o va face fericita!

| aly a răspuns:

Gestul conteaza.

| Biu a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un parfum.
Sa-i faci o felicitare.
O camasa, bluza, pantaloni laughing.
Ruj, machiaj.
Ceva personalizat (un tricou ceva).
Un album cu poze cu tine si cu ea.
Un buchet de flori cu un mesaj frumos.

8 Martie e Marti.hee hee.

| TeooTeo a răspuns:

8 martie pica marti
poti sa ii faci o felicitare (cu culoarea ei preferata)
o bluza draguta
o bratara din argint/aur/tinichea
un rimel/fard/machiaje daca se machiaza

| ことみ a răspuns:

Eu o intreb pe mama in fiecare an ce vrea de 8 martie, si ba imi zice ca vrea note bune, ba ca nu vrea nimic si sa nu imi cheltui banii. eu in fiecare an i-am facut cate o felicitare. E o idee buna sa i cumperi o floare, o bluza, sau ceva decorativ.

| EuDuDa a răspuns:

Uite'te in calendar daca sthii ce e ala...cat despre cadou ar fi bine sa ii iei un copil nou si sa il dai pe cel actualwinking

| deyu1998 a răspuns:

Un parfum
O crema
O bluza
Bijuteriii [ daca ai bani] laughing
Farduri rujurii.si chestii de genul ala

si 8 martie e pe 8 martielaughing

| Princess_1053 a răspuns:

8 martie e martia astahappy hmm ceva idei ce sa ii cumperi:Am vazut prin magazine ceva perinte pe care scrietongueentru cea mai buna mama si nu sunt scumpe sunt super:*

Sper ca te-am ajutat:*

| antilove a răspuns:

In primul rind o floare martisor felicitare si un mic suvenir ceva si 8 martie e marti