| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cand visezi ca ai panza d paianjen pe tine iar mai tarziu paianjen pe sub haine? ps: am visat ca aveam un paianjen pe spate, sub bluza, iar unul in lenjeria intima, iar cand i.am scos erau morti, striviti, probabil d catre mine

3 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Cauta si tu pe net "Simbologie onirica".

| gebeleizis a răspuns:

O sa devii omaul paianjen big grin glumesc sunt doar vise adica ceea ce vezi te gandesti visezi

| ThGHosT a răspuns:

Exista multe superstitii...dar nu inseamna nimic...de pilda se spune daca viesezi sobolani si grau o sa intample ceva foarte rau, iar can am visat eu parca a fost una dintre cele mai bune zile ale mele deci nu te speria exista visuri de tot felul