| DaDuSH a întrebat:

In unele vise am visat ca zbor, iar un prieten de-al meu a zis ca nu e bine sa visezi ca zbori, ca te ineci, ca mori,... dar eu am visat acu cateva nopti ca ma uitam in oglinda si ca aveam o coada mare la spate(nu ca animalele, coada, par) si altadata am visat ca ma urmareste un paianjem urias. As vera sa imi explicati ce se intampla daca visez: ca zbor si ca ma urmareste un paianjen MS

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Du-te la doctor

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna.Eu sincer, nu cred in chestiile de genu`. Dar ehh, niciodata nu se stie. happy

| emmysweet a răspuns:

Lol! Si eu visez ca zbor cateodata si e super nu as vrea sa ma mai trezesc.laughing Dar nu e nimic rau, nu mi s-a intamplat nimic.winkingStai linistita!