| Sweitzer12 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Am cincisprezece ani si ma simt singur pe lume, iar daca vad un om ma gandesc ce este in acel om.Cum sa-mi revin si ma integrez in societate? Mentionez ca n-am prieteni.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate e mai bine așa. happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Ai colegi de clasă? Păi atunci bagă-te în seamă cu ei! Şi despre chestia cu gânditul... uneori cu toţii facem asta cand vedem anumite persoane, nu e nimic anormal.

| mentholinks a răspuns:

N-ai prieteni, fa-ti, chiar si dusmani fa-ti. Cu timpul ai sa descoperi ce este in oameni dar pentru asta trebuie sa-i si cunosti nu doar sa te uiti gandindu-te la ei.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti pe cale de a-ti creea propria personalitate si cauti un,, exemplu,,.Fi mai comunicativ cu cei din apropiere, arata-te interesat de problemele lor, ajuta unde crezi ca e necesar.Cauta sa petreci un timp in compania cuiva.

| Delicacy a răspuns:

E mult mai sănătos pentru tine să rămâi aşa cum eşti.

| yomantiti2 a răspuns:

sad..auzi daca vrei sa vb mai mlt iti trm id meuwinking

| yomantiti2 a răspuns:

sad..auzi daca vrei sa vb mai mlt iti trm id meuwinking.......steauabucuresti84