| Crystal112 a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? de cand s-a schimbat administratorul este un dezastru, multe reclame si raspunsuri total inutile, o goana dupa fundite si puncte de nedescris. Nu numai eu primesc raspunsuri inutile si unele chiar tampite, desi dau informatii clare si specificatii cine stie poate chiar sunt in dilema si am nevoie de ajutor, dar nu! Doar dupa puncte
Am pus o intrebare despre cresterea in inaltime am scris mult si am specificat clar sa nu mi se spuna rapsunsuri gen, "eu sunt prea inalta si nu e bine ca nu incap in masina " sau "eu am crescut, succes si tie" am specificat clar ca nu doresc sa mi se spuna sa fac baschet sau mai stiu eu ce ca gasesc si pe google dar bine inteles ca am primit astfel de raspunsuri desi am rugat frumos ca vreau un tratament sigur nu abureli, daca nu ma credeti convingeti-va
http://www.TPU.ro/......c-concret/

cer un ton de asteptare orange, dar sa nu fie romanesc unul imi da un nume romanesc, unul imi da un nume care nu exista ca ton de asteptare desi... am specificat
http://www.TPU.ro/......-inna-sau/

Alta intrebare, primesc un link catre un site unde castigi produse http://www.TPU.ro/......i-mai-cum/ inainte nu isi permiteau sa faca asa ceva

Aveam nevoie de cineva care se pricepe la ulead primesc un alt link catre un site cu premii
http://www.TPU.ro/......nd-stamps/

am dat exemple de la mine ca sa nu se supere utilizatorii ca le pun intrebarile. recent a fost pusa o intrebare despre iluminism si alexandru ioan cuza, iar cineva a raspuns "pas"
la comicuri tot felul de intrebari care nu au absolut nici o legatura cu aceasta categorie
ca sa nu mai zic ca expertul TPU din aceasta saptamana nu este chiar un expert
Unde este raluca, ce se va intampla cu TPU sau cu acesti useri care incalca regulile? ce pareri aveti?"

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raluca nu mai este de mult pe site si s-a schimbat si inlocuitoarea Ralucai, Stela! Acum este Catalin Tenita, care este cofondator si unul din sefii sitului. Uite-l:
http://refresh.ro/......sa-revina/
In legatura cu raspunsurile anapoda, eu zic ca ai prea mari asteptari de la acest site! Persoanele care dau raspunsuri serioase si documentate nu mai intra din cauza avalansei de "clopotei" de pe site! Eu intru si si ies, cateodata, pentru ca nu gasesc intrebari care sa merite raspuns!

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Am observat ca oamenii de valoare, cei care erau inainte des intalniti prin raspunsurile lor bune, nu mai sunt si ne au invadat copiii cu,, problemele,, lor

| Crystal112 explică:

Dar inainte primeam raspunsuri foarte bune, la obiect
bine nu zic ca au fost dati in care nu am primit dar... acum e exagerat

| Crystal112 explică:

PS
@Elianna imi pare bine ca intrebarea mea a meritat raspunsul tau
@Lora asa este dar eu nu vorbesc despre mine, ci doar am dat exemple de la mine (am mentionat acest lucru) nu cred ca sunt singura care a primit rapunsuri inutile sau a fost deranjata de reclamele de aici mai ales cele oriflame cred ca vorbesc in numele mai multor utitlizatori, asta nu ai inteles tu
observ ca nici tu nu esti prea multumita de unele lucruri http://www.tpu.ro/......rca-nu-ma/

| Crystal112 explică:

Raluca, NeRaluca ceva pe TPU s-a schimbat si nu in bine