| Andrux_3060 a întrebat:

Ce se intampla daca iti scapa feonul in cada? mori? sau ai sanse sa scapi?

4 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Pai cine l-a scapat, probabil a murit si nu mai e aici sa iti raspunda. Oricum, de ce? raised eyebrows doar nu vrei sa te sinucizi, eu in locul tau nu as incerca asa ceva.

| Andrux_3060 explică (pentru Lamaitzza):

Aa nu laughing... doamne fereste. stati linistiti. fac un proiect despre electricitate si trebuie sa scriu despre pericole mortale... big grin big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te electrocutezi...si mori, minune sa scapi.

| Leutzbv a răspuns:

Nu te-as sfatui sa incerci...happy Eu spun ca te-ai cam duce...happy