| fourteenapril94 a întrebat:

Ce se intampla daca visez o persoana apropiata (ruda) impuscata dar nu moare sau ranita de un "prieten" (o persoana care mi-a facut rau mie - nu pot spune dusman pentru ca am iesit cu prietenii mei si cu el... deci nici nu ne salutam pe strada)? - Visez aceeasi persoana cu mine in diferite ipostaze, inseamna felul meu de-a fi in realitate dar exprimate de altele in vis? ...sau cred prea mult in vise.

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Nu se întâmplă nimic, e DOAR un vis. Probabil subconștientul îți joacă feste.