| FetitzaDulce a întrebat:

Ce se intampla daca visezi ca imbratisezi pe cineva care in realitate este mort?

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! Pai din bunici se spune ca atunci cand visezi un mort vine o ploaie si cam asa este... Dar daca tu ai visat ca l-ai imbratisat se mai spune ca : Daca persoana "aia moarta " era buna cu tine vei avea noroc iar daca rea vei avea ghinion. Sunt multe mituri si povesti despre vise din astea dar mi-e lene sa le scriu big grin
Oricum Baftawinking

2 răspunsuri:
| redtulip a răspuns:

Ca va ploua la tine in zona.

| loredana_4897 a răspuns:

Nui adevarat! Poate iti e foarte dor de persoana respectiva, si poate ca intre voi a fost o legatura speciala. Poate ma crezi nebuna ca ti-am dat raspunsul acesta, dar eu asta cred cu adevarat.si nu se intampla nimic.