| Live.Laugh.Love a întrebat:

am auzit ca daca visezi ceva, in realitate se intampla pe invers?laughing este adevarat?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Inseamna ca e un vis gay.

| crizantema a răspuns:

Păi dacă ar fi aşa...ar trebui să visăm noapte de noapte că murim, că suntem singuri, trişti şi urâţi, ca în realitate să trăim, să avem pe cineva lângă noi, să fim fericiţi şi iubiţi...nu?

| a răspuns:

Nu .

| heartgrenade a răspuns:

Intr-un fel; sunt unele simboluri care se interpreteaza in vise invers de cum sunt in realitate... de exemplu, daca visezi un copil, sau o mireasa, asta simbolizeaza moarte. asta daca crezi in chestiile astea. eu nu credbig grin

| dya26 a răspuns:

Nu neaparat... dar mie mi s-a intamplat sa visez ceva si chiar sa adeverit am ramas socata cand am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe departe...Visele sunt produse ale imaginatiei. Se mai intampla sa se implineasca deoarece in ele se fla dorinte, temeri ale noastre, atata tot happy.