| BiancaGeorgiana a întrebat:

De ce atunci cand primesc raspunsuri la intrebarile mele, imi apar la notificari dar nu pot sa le vad decat daca ma duc la raspunsurile date de utilizatorul care mi-a raspuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Publicarea dureaza cateva minute, in functie de trafic. Daca raspunsul a fost vazut de catre admini sau moderatori si incalca regulamentul TPU, poate fi sters si nu mai apare, chiar daca ai primit notificarea; nu il mai poti vedea.Numai bine.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că durează de obicei 15-20 de minute până se afișează.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Si mie a inceput sa mni se intample asa cam de vreo 2-3 luni! Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.Dar rareori se intampla ca cineva sa stearga raspunsul!
O zi buna!