| Alecsandraa97 a întrebat:

Ce se spune despre baieti cu ochi albastri?

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ca au devenit simbol pentru o anumita categorie de spioni-pazitori de personalitati politice: securisti, KGB-isi si alte tipuri asemanatoare de "-isti"!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Se spune ca sunt iubitori si sensibili.

Bafta si o zi frumoasahappy

| Ana a răspuns:

Ce se spune? Nu se spune nimic, eu n-am auzit nimic

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nimic.Persoanele cu ochii albastri sunt ca si ceilalti.

| Psihiatra a răspuns:

Ca stiu sa iubeasca...parca.Cel putin asa am auzit.Eu il aprob pe TwistedGecko laughing. Hai ca glumesc... tongue

| Kolp a răspuns:

Yuu gaylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre baietii cu ochii albastrii se spune ca au ochii albastrii. Este adevarat ca ochii albastrii sunt frumosi si parca te pierzi putin in ei dar asta nu schimba cu nimic comportamentul lor in functie de culoarea ochilor. Si in plus stii cum e, frumusetea ochilor nu depinde de culoarea pe care o au ci de privirea pe care ti-o arunca.