| lorra mng a întrebat:

Ce semnifica pentru voi primavara, ziua de 8 martie, ghioceii sau alte flori de primavara si tot ce se intampla in perioada aceasta?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Revenirea la viață.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Trezirea naturii la viata!

| mami a răspuns:

Un nou inceput, un ciclu nou de viata al naturii cu primii vestitori al primaverii -ghioceii- albinutele care le saruta gingase petale si copii care saruta gingas obrazul mamicilor, bunicelor dragi de 8 martie, zi dedicata acestor fiinte dragi

| Didw a răspuns:

Revenirea la viata a naturii.kiss

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ptr mine primavara insemna un lucru mult asteptat, atunci cand toate revin la viata totul miroase a proaspat, este superblove struck.

| veronyka a răspuns:

Nimic, un nou anotimp, şi poate că trece viaţa fără să putem să o trăm cum vrem.