| mmiizzaas a întrebat:

Ce seriale frumoase stiti? M-am uitat mai demult la unui la tv, nu mai retin cum se numea si acum, m-am uitat la primul sezon din the Vampire Diaries (il astept pe al doileabig grin) Imi mai place Heroes.Sugestii?

Răspuns Câştigător
| RossSaid a răspuns:

Moonlight... e super misto si e cu vampiri

O scurta descriere :

A vampire lands work as a private investigator and falls for mortal woman.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Gossip Girl, o să-ţi placă! Baftă!

| oricine a răspuns:

Nu stiuthinking mi-e imi place 1001 de nopti [de pe canal D] si Triunghiul iubirii [national tv]astea imi placc! bafta!