| Girly97 a întrebat:

Ce sfaturi aveti pentru cineva care a folosit doar saltele clasice cu arcuri si va folosi pentru prima data o saltea cu spuma de memorie?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sa poarte centura de siguranta sa nu cada cumva din pat.

| Ofiintă a răspuns:

Niciunul.

| Freya1 a răspuns:

Nici unul, doar sa se bucure ca nu ii mai sta nimic prin coaste.
Eu una încă am arcuri la salteaua patului.Nu am cum sa o schimb momentan pentru ca asa e mobila de dormitor, dar curând voi face marea schimbare si abia astept sa pot dormi si eu cum trebuie fara sa ma mai doară nimic.