| Girly97 a întrebat:

Salut! Cat de comoda este o saltea cu spuma de memorie fata de o saltea clasica cu arcuri? Cum ati dormit in primele nopti cu o saltea cu spuma?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o cumperi din amazon sau ebay o rupi imediat. E destul de buna daca platesti o suma considerabila si vine din magazin autorizat

| darrio2007 a răspuns:

Este putin mai tare dar dormi bine pe ea.

| relian a răspuns:

Nui buna, mai bine cu arcuri, dar cu arcuri cat mai mukte arcuri.Asa saltea buna este aia care combina arcurile cu spuma, alela is cele mai bune saltele.

| Frank51 a răspuns:

7/10

| dinaprilie a răspuns:

Pt ca salteaua cu spuma a fost si este ceva mai tare a foat o perioada de acomodare. Acum ii simt lipsa ori de cate ori nu ma odihnesc pe ea.

| Mirel4412 a răspuns:

E comoda si nu sunt mari diferente.

| existential a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi in showroomuri ca sa probezi mai multe saltele si sa-ti faci o idee care e mai comoda. Mie cele cu spuma nu mi-au placut.