| Anca a întrebat:

Ce spun oamenii despre voi? Ce le "spune" persoana voastra, la prima vedere? Cum va caracterizeaza oamenii, dupa prima impresie.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Verdictul e umanim:ciudata. Ce pot sa zic?hee hee
Au dreptate

April
| April a răspuns:

Zambitoare, tacuta, amabila.

| Bacemi a răspuns:

De obicei la prima impresie ma vad apatic, timid, retras. E oarecum adevarat. Asa sunt la inceput in relatiile cu ceilalti. Dupa ce cunosc pe cineva mai bine sunt mai indraznet, mai comunicativ, mai vioi.

| User a răspuns:

Incapatanat, monoton yawn, materialist si putin zgarcitblushing

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Aparentele insala.la prima vedere sunt cu nasu' pe sus, majoritatea zic asta la inceput.Cand ajung sa ma cunoasca imi spun ca sunt o energica, plina de viata si tot timpul cu zambetul pe buze.asa zic eithinking asa zic si euhappypaa

| Anca explică:

Si cat din prima impresie pe care o lasati e si REAL?

Pt ca, la mine sunt mari probleme intre ce vad oamenii in mine si ce ma vad si sunt eu de fapt.

In general oamenii ma vad mai dura decat sunt, mai egoista, mai materialista, mai tupeista.
Eu, ma vad sensibila in adancul sufletului, dar dura cand situatia o cere. Si curajoasa in actiuni.

| Anca explică:

Ahhh si toata lumea imi zice ca vorbesc mult laughing))))))))

Dar ca am simtul umorului sunt o prezenta f placuta.
Macar atat laughing)

| Anca explică:

Maryus, eu am expus mai mult defecte. Iti dai seama daca incep cu, calitatile umplu TPU laughing
Dar tu ma intreci oricum. Narcisistule laughing)

| Anca explică:

Eu in ochii majoritatii la prima vedere sunt colerica, agitata, nebunatica laughing)

| LuS[z] a răspuns:

E ce sa zica...depinde de cat de mult ma simpatizeaza...ca cei rautaciosi cate nu zic. oricum cine ii baga in seama?

| Marii a răspuns:

Irascibila. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii spun ca sint rau si alea alea. Fumeile nu mai spun nimic, se-ndragostesc pe loc... cum ma vad lesinahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie mi se pare ca sint tacut si lumea spune ca de fapt sint voebaret. Si mi se pare ca sint timid si lumea zice ca din contra. Chiar nu pricep laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai lume modesta aicilaughing Asa... nu va opriti cu laudele la adresa voastrarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indrazneata, cred! confused