| SuckDreamLoveH a întrebat:

Cum iti faci prima impresie despre o persoana?

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Dupa imaginea pe care o detine.

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Mersi de funda! Iti multumesc ca esti de acord cu mine.

13 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Nu pot spune exact.
Depinde de modul in care facem cunostinta si ce comportament are acea persoana...Sau cum se comporta cu mine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Nu conteaza.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

După cum se comporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dau 2 bani pe "Prima impresie". mereu m-am inselat cand am facut prostia asta. ba am crezut ca persoana e o proasta/ intelingenta/ curva / la locul ei, dar in timp am vazut ca de fapt altfel e acea persoana si de aia nu mai imi fac o " prima impresie". vad in timp ce si cum.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Cum am zis.nu pun mare "pret" pe ea. "ma refer ca aspectul fizic reda si o parte a caracterului." poate. multi cu care am vorbit eu sunt persoane care (ca mine ) nu se omoara cu moda. nu e ca ne imbracam ca ultimi tampiti, o pereche de blugi, adidasi normali nu de aia care iti ies din picior, fara freza de afemeiat/tampita, si un tricou /geaca si atatt, multi nu ar mai vorbi cu ei pentru ca i-ar considera prosti sau saraci, dar de fapt au fost persoane cu multa materie cenusie, multe chestii de vorbi si aici nu ma refer la fb cum multi prosti sunt experti. vorba aia, nu haina face pe om, mi se par aiuriti oamenii care cred asta dar fiecare cum e.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

"daca mergi la un interviu te imbraci decent pentru a face o prima impresie buna." am inteles foarte bine ce vrei sa spui dar sper ca si tu inteleg ce vreau sa spun. prima impresie de obicei nu e buna. ma amuza pe aici mai ales tembelele astea de 16 ani care merg in club si intalnesc un baiat care e de treaba atent iada iada, si dupa cateva saptamani de "relatie" se poarta cu ele ca ultimul rahat laughing. prima impresie a ajutat mult pentru ele e clar.

daca stau bine sa ma gandesc si cu ex nu as mai fi fost daca era axata pe "prima impresie" pentru ca m-am purtat putin ca un bou cu ea, deci e bine ca nu a fost asa laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Addaa1998 a răspuns:

Dupa felul de a fi