| cosmin3confuz a întrebat:

Ce stiti despre olbg, site-ul fara depunere pentru pariuri? E chiar adevarat faptul ca la un moment dupa ce castigi mai multisor poti retrage banii riscand sa-ti dai codul de la card sau chestii de genu? E chiar adevarat ca din bani virtuali poti face bani adevarati? Mie mi se pare o pacaleala dar vrweau sa-mi spuneti voi cum e pana la urma.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu știu nimic. 2. Dă-le codul de la card, așa rămâi fără bani, chestii de genul. 2. E foarte adevărat, cei ce dau țeapă așa, fac bani adevărați.