| Alexandru98 a întrebat:

Ce subiecte de carti puteti sa-mi dati?
Puteti sa-mi scrieti cate o poveste si intr-un final sa formam si o carte.
Vreau ideile voastre si sfaturi!
Va astept!

1 răspuns:
| Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Daca vrei iti pot arata o compunere SF facuta pentru scoala. Are 4 pagini de word, si poate fi dezvoltata. Eu unul as avea idei sa o dezvolt... foarte multe chiar, dar chiar nu sunt pasionat de asa ceva. Am facut-o doar pentru ca vroiam sa o impresionez pe profa' de romana si nu aveam net zilele alea laughing Add spin4me97 daca te intereseaza.