| PinkkRosee a întrebat:

TPU! Am o intrebare:-Vreau sa citesc o carte ce se poate imprumuta de la biblioteca(P. S.-sunt din Botosani), dar nu o carte oarecare, ci una care sa te faca sa plangi, una cu o poveste emotionanta.Va rog sa-mi spuneti ce imi recomandai (~am 12 ani~), insa va rog nu dati raspunsuri la misto. Dau o fundita:*. Astept recomandarile voastre :X.

Răspuns Câştigător
| Kirby a răspuns:

Iti recomand sa citesti tot ce iti cade in mana. Orice. Poti lua "Harry Potter","Tarzan","Colt-Alb","Cei Trei Muschetari","Chemarea strabunilor","Secretele Castelului Cant", tot ce este de Jules Vernes(dar sa stii ca o sa te doara capul),"Nina, fetita cele de-a 7-a luni"
Cam atat. Enjoy.

1 răspuns:
| ApkBR a răspuns:

Ai putea incerca "Elevul Dima dintr-a spatea" happy