| alexandradlr a întrebat:

Ce țară iubiți voi cel mai mult în afară de Romania? Dar pe cate o urâți cel mai mult?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gb - like
Ungaria - dislike; au pretentii la teritoriu romanesc fomistii aia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. USA.
2. Pe nimeni.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu cred ca stiu toate tarile astfel incat sa imi dau cu parerea. Dar... probabil imi place Japonia.

| SilentRain a răspuns:

Uruguay
Turcia și tot ce tine de rasa lor spurcată happy

| mentholinks a răspuns:

Iubesc femeile din Germania si Moldova.

| CostinAlamariu a răspuns:

La prima întrebare probabil că Grecia.

La a doua întrebare Israel

| mastadont a răspuns:

Iubesc orice țară civilizată.
Nu neapărat că o urăsc, însă m-a dezgustat profund orașul napoli din Italia. Când am fost eu erau mormane de gunoaie pe străzi, o mizerie de nedescris, să nu mai zic de miros, iar oamenii aruncau pur și simplu gunoiul pe geam. Îți era și frică să te plimbi liniștit pe stradă că îți putea cădea ceva în cap, mai rău ca la noi. Din câte am înțeles de la un localnic, mafia furase banii de strâns gunoiul de ceva vreme și nimeni nu se mai deranja cu asta.
De atunci Italia mă dezgustă. Nu degeaba au englezii o vorbă tradusă ar suna cam așa: „să vezi napoli și apoi să mori".

| Invictusman a răspuns:

Italia și Germania le iubesc.
Olanda o urăsc! În mod paradoxal romanii sunt narcomani ce locuiesc acolo nu olandezii.
Urăsc narcomanii și cocalarii. Nici Anglia nu îmi place e plin de rromi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc toate tariile, as vrea sa ne mutam in spatiu (oricum o sa ajungem cu sau fara voia noastra dar mai trebuie cateva generatii) Sau sa traiesc intr-o alta perioada

| Florin9Florin9 a răspuns:

Republica Moldova

Turcia, Ungaria, SUA, Anglia, dar e mult spus că le urăsc.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Urăsc cu toată fința Austria și naziști numai alcolisti Drogați și curvari

| Alasvher a răspuns:

Dna Dorinela?