| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Ce telefoane aveti?
De ce va plac si de ce nu va plac?
Ofer funda răspunsului cel mai complet!
happy happy

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Am un Allview A5 Smiley si sunt multumit de el.Nu am nevoie de telefoane scumpe,''la moda'' si foarte sofisticate.Atata timp cat am Android si internet pe el, e ok.happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,ma tot gandesc la telu asta http://www.altex.ro/......-core-gold

imi place ca arata frumos si uite ce pareri sunt despre el are?
http://forum.softpedia.com/topic/1027998-samsung-galaxy-j5/

dar din pacate e stoc limitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

n-am telefon.

| Bibicsm a răspuns:

Am un Samsung Galaxy Note 1. Nu prea sunt multumita de el ca are android vechi (4.1.2, Jelly Bean) si memorie de 8GB. In rest camera foto-video e destul de ok pentru mine (8mp). Imi place la el ca un telefon mare (eu prefer mereu telefoanele de tip phablet). Si ar mai fii ceva care ma deranjeaza, faptul ca e lansat acum patru ani iar eu apreciez mereu telefoanele de ultima generatie. As vrea un S6 dar e foarte scump si parintii mei nu accepta pretul cu toate ca ca e cel mai performant telefon de pe piata. laughing)