| kyda bwai nene a întrebat:

Buna!
ce telefoane aveti si care va plac cel mai mult?

mersi poate si funda,,

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Eu am un Nokia x6 dar nu ti-l recomand pentru ca se zgarie usor:d l-am luat prin abonament la cosmote cu 800 ron

e super dragut LG Cookie Fresh

7 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Am un Samsung j700, un Motorola wx 395, Samsung e2120 si un Nokia 2730. colectia mea:Xhee hee dar folosesc doar 2 din ele, asa mai des.
as vrea un Sony erycson [[nu conteaza modelu]]]big grin

| foxi a răspuns:

Samsung 980! dual sim

| Lavinia20 a răspuns:

Am un Nokia 5300 xpress music:X:X si imi place mult Samsung corby si Samsung star

| V77Narcis a răspuns:

Nokia N73 foarte bun telefonul!winking

| nuritza a răspuns:

Buna happy. Am Nokia 2600, si cel mai mult imi plac alea corby sau Nokia 5230 =)!

| marijuana_1856 a răspuns:

Am Nokia 6303 si imi place iphone 3g :*

| Catzelush a răspuns:

Am Samsung j700.Si as vrea un LG gd510!