| JiTerra a întrebat:

Ce telefoane cu touch imi recomandati? [pana in 1000 -1200 lei noi, cam asa]

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/......sults.php3
Alege :D Probabil nu le vei găsi pe toate în magazinele noastre, dar sunt destule din care să alegi unul :D

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, poţi încerca un s2 sau un Nokia n9 dar sincer ar fi perfect un Samsung galaxy camera dar e scumpă, ai răbdare să se ieftenească produsele.
O seară bună!

| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini, Nokia N9, HTC Desire X, Nokia Lumia 710

| Roxii33 a răspuns:

Cel mai nou de acum este Samsung Galaxy S3, eu as zice ca de acela :d

| MaraChuuXD a răspuns:

Samsung Star Hello Kitty...