| anonim_4396 a întrebat:

Salut

Telefoane până în 1000 lei ce recomandați

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Îți recomand să mai pui ceva bani. Eu in suma asta nu pot găsi ceva pe gustul meu. Tu știi ce așteptări ai de la telefon. Intra pe eMag și baga la filtre criteriile tale, baga-le la comparație și vezi care îți convine mai mult. Citește și comentariile de la ele că să îți faci o părere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A3 2017 e foarte bun, e la reducere acum pe eMAG!

| AlexSalling a răspuns:

Dragule, mai bine mai pune 4 milioane (400 de lei) si cumparati un IPhone, am IPhone-ul meu din 2011 si merge brici. Daca vrei unul nou este 1400 de lei https://www.emag.ro/......4H0S3BBM/. Acuma, daca vrei sa-l iei pana in 1000, cumpara-l second hand de pe olx.ro. Il gasesti mai ieftin de 1000 de lei si merge la fel de bine.

| anonim_4396 explică (pentru AlexSalling):

Neh,e deja cam vechi..mai bine un Samsung model nou care e si mai performant.

| AlexSalling a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate, dar gandeste-te cate probleme au toate Android-urile si cat de bine merge IOS.

| anonim_4396 explică (pentru AlexSalling):

Eu nu am avut probleme cu al meu, un j5 2016..merge fara probleme de aia si recomand Samsung, oricum fiecare cumpara ce vrea happy

| MilesAway a răspuns:

Samsung Galaxy A5 2017 sau Samsung Galaxy J7 2017 sigilate* (cutie plus toate accesoriile), factura garantie 2 ani si liber in orice retea.
Le gasesti in anunturi telefoane mobile pe olx.