| MihaLoveYou a întrebat:

Ce telefoane mobile stiti care au si tastatura si touch scream (ma intereseaza modelul si poate o poza, si care se gaseste prin Romania, de preferabil in Timisoara)

Răspuns Câştigător
| roby96 a răspuns:

Eu iti recomand htc pro 2:)...este extrem de bun si arata bine:D

http://www.ubergizmo.com/photos/2009/2/htc-touch-pro-2_468.jpg

14 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Scream? raised eyebrows Poate screen

| Jonsdottir a răspuns:

Ouaaaa!
@CrYsTal.ShinE nu am vazut eu gresit, @ MihaLoveYou a scris "scream" in loc de "screen"
Si stiu ce inseamna "scream"winking

| MihaLoveYou explică:

A fost o greseala de tipar. Voua nu vi se intampla?

| adryano05 a răspuns:

LG KS360. nu e cine stie ce dar se incadreaza in ce ai cerut tu :)
http://www.compari.ro/......sului.html

| HappyPills a răspuns:

Nokia N97

| kanamechidori a răspuns:

Pai eu am Samsung Corby si sunt foarte multumita si despre poza...cauta si tu pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tel cu tach scream si e misto, fain si cine zice ca e naspa e un handicapat nu prosat e foarta fain daca iti cumperi o sa vrezi ca o sa fi cel mai la moda din cl si etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am dinacela da-mi id-ul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un iphone qwerty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am samsung corby si este foarte misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferabil in romanialaughing)
nu se scrie asa rolling on the floor ( de preferat )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htc pro 2