| Gekkō a întrebat:

Exista telefoane mobile japoneze in Romania?
Daca da, se poate face comanda?

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Da un search pe google '' lista cele mai bune telefoane japoneze'' trebuie sa fi fost facut un studiu, stiu ca par insistent laughing da fundita? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Poti comanda de pe eBay, unele au transportul gratuit.
http://www.ebay.com/......sch/i.html

Sau din Romania de pe site-ul asta :
http://www.okazii.ro/cautare/telefon+made+in+japan.html

Funda? :o3

| Gekkō explică (pentru Naяutσ):

Arigatou, Naruto-san!
Dar, primul site e strain? Nu e cumva pentru telefoane second?

| Naяutσ a răspuns (pentru Gekkō):

N-ai pentru ce, cred ca da big grin

| Gekkō explică (pentru Naяutσ):

Hmm...eu vreau sa imi iau pe viitor un telefon (made in Japan) si nu stiu ce feluri sunt si de care si de unde laughing

| Gekkō explică (pentru Naяutσ):

Nu gasesc, nici daca scriu telefoane japoneze. laughing
Bine mai, iti dau Funok

| Naяutσ a răspuns (pentru Gekkō):

Da un search pe google '' lista cele mai bune telefoane japoneze'' trebuie sa fi fost facut un studiu, stiu ca par insistent laughing da fundita? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au existat, Sharp 3D Aquos SH80F, Toshiba Tg01, Tg02, acum nu cred ca mai exista, poate sa gasesti la mana a doua

| claudica2703 a răspuns:

Pai hwawei sunt japoneze si deja celebre in Romania. Si de asemenea si ieftine!

| Gekkō explică (pentru claudica2703):

HuaWei sunt din China, si denumirea suna.

| Razvan15101999 a răspuns:

Desigut dar daca vrei sa afli te duci intr-un magazin de telefoane si acolo intrebi ce telefoane japoneze au, Adica made in japonia.