| FataAmintirilor a întrebat:

Ce telefon ati alege? http://www.google.ro/......tp?/imgres sau http://www.google.ro/......tp?/imgres Nu conteaza marca sau pretul doar vreau sa stiu ce telfon ati alege pe taci srim sau cu tastatura qwerty... funda`

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Qwerty

| Iama a răspuns:

Si eu imi caut telefon si amgasit cateva cu touche scream :Motorola motaluxe; Samsung s3; Nokia lumiawinking

| NevărBiĂlăun a răspuns:

Depinde, daca vrei unu care sa te ajute in convorbirile cu prietenii, poti opta pentru unul cu tastatura qwerty, deoarece te ajuta sa scrii un mesaj mult mai repede, sa ajungi in fiecare folder al telefonului mult mai usor datorita butoanelor usor accesibile. Daca doresti un telefon, pentru distractie, cum ar fi jocurile, aplicatiile, temele uimitoare, opteaza pentru touch screen. Dar dezavantajele sunt multe, se aude incet, ca orce gadget de tip, ti se incurca degetele in butoane, trebuie configurat bine, in asa fel incat cand scrii un mesaj si vrei sa apesi litera '' d'' sa nu apase ''r '' sau ''f '', sper ca te-am ajutat, funda?

| Lampard1996 a răspuns:

Pai cel mai bun in momentul de fata e Galaxy s3