| ingerasdulke15 a întrebat:

am nevoie de parere voasta despre telefonul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| Jeryko a răspuns:

Cam asa am si eu e bunicel e bun pentru net dar daca vrei sa-ti iei un telefon qwerty ia-ti BlackBery e mult mai bun

| ingerasdulke15 explică (pentru Jeryko):

Am si eu din asta ...sti cumva daca are warles ( nu cred ca se scrie asa scuze ) ca fratele meu asa zice dar nu merge poate o fi din cauza ca nu am acoperire warles pe aici.

| Jeryko a răspuns:

Din cate am citit pe net nu apare sa aiba wireles dar ma pot insela. Daca apare ca are du-te undeva prin centrul orasului si cauta retele de wirelusri acolo.Trebue sa gasesti ceva.