| onuticuta200312 a întrebat:

Ce telefon aveti si de cat timp il aveti?

8 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Samsung galaxy S3 Neo de fix un an mi l-am facut cadou anul trecut de Craciun si din august mi-am luat si un Samsung Galaxy S6 edge.

| AFR81 a răspuns:

Am un Samsung Galaxy Express 2 primit gratis de la firma de telefonie. Il am de mai bine de un an. Imi merge, inca, foarte bine. Sunt multumit de el.

| RAY a răspuns:

Samsung a5 gold, il am de 6 zile, am si un Allview m7, din pacate l-am luat la box si arata foarte bine

| T0T a răspuns:

Nokia Lumia 520. De aproximativ 1 an.

| Sociopat a răspuns:

Nokia lumia 720 de cateva luni

| syd a răspuns:

Nokia 3310 - il am din stadiu embrionar

| Stormtrooper a răspuns:

Samsung Galaxy Young de cativa ani.

| Graphe a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660, de 3 ani și câteva luni, și Samsung Galaxy S4, de jumătate de an. Tu?

O seară frumoasă.