| Tαиíα a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Ce telefon aveti voi? Ce plusuri si minusuri are? Si de cat timp il aveti?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung a5, pai cateodata merge mai greu cand citesc ceva si dau rapid de sus in jos, se cam inclazeste bateria, bateria tine doar o zi, in rest ce sa spun e ok, foarte mult mi-a placut aspectul lui, nu il folosesc mult

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime. De anul trecut, din Octombrie. Plusuri? Are 4G. Minusuri? Nu am gasit.

| andreit05 a răspuns:

Pai:
Am un LG G4
L-am luat in septembrie anul trecut
Plusuri: Pozele (camera principala+secundara), jocurile ruleaza lejer, se aude super
Minusuri: nu are