| Drimmero a răspuns:

Sunt oarecum coleric, vulcanic de fel

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Normal că ești calm după ce ai scos toți dracii din tine două zile pe aici laughing))))

| mastadont a răspuns:

Sangvinic și puțin flegmatic.

| Invictusman a răspuns:

Coleric și melancolic.
Dar azi sunt mândru ca nu mai înjur și sunt calm și rațional ceea ce ieri după cum ști nu prea eram.
Deci eu pot fi și calm dacă îmi propun, și voi fi calm o perioada lunga, adică voi fi mai politicos.
Dar trebuie într-adevăr sa o las mai moale fiindcă e prea multa energie negativa aici datorita unora.
Dar eu sunt nativ Coleric dar nu și energic.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Uite din nou ma ataca gusticela ai văzut? De ce Cristina nu ia nici o măsură? Iar ma ataca.
Nici nu îmi pun mintea cu ea dar ar trebui sa ii dea report careva fiindcă face numai spamm.
Cât timp eu sunt calm ea se ataca pe acolo face crize existențiale.

| RAY explică (pentru Invictusman):

Pacat ca nu pot sa rad ca mi-a dat ignor probabil

| Invictusman a răspuns (pentru RAY):

Nu ți-am dat, nu am nimic cu tine. Vorbeam serios oricum ( cu comportamentul)

| RAY explică (pentru Invictusman):

De ce tot iti schimbi username?

| Invictusman a răspuns (pentru RAY):

Fiindcă de azi sunt un nou om.

| RAY explică (pentru Invictusman):

Wow,sa scrii ziua asta pe pereti sa stii cand ai devenit alt om.

| Invictusman a răspuns (pentru RAY):

Faptele contează nu vorbele.
Timpul va confirma dacă am aberat sau am vorbit serios.
Putem schimba un schimb de replici și fără sa înjuram.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Sunt două tipuri de oameni:cei Prefăcuți, vicleni & cei Sinceri, direcți.

| Pamanteanul a răspuns:

Melancolic și câte puțin din fiecare, omul e ca o salata cu de toate nu doar o salata de roșii.

| Pamanteanul a răspuns:

Ray, tu câte ore dormi pe noapte, cât crezi ca e recomandat? Contează și la ce ora dormim noi oamenii?

| Pamanteanul a răspuns (pentru Pamanteanul):

Și contează și ce mănăm înainte sa dormim si trebuie sa așteptăm să nu dormim cu mâncarea nedigerata?

| RAY explică (pentru Pamanteanul):

Tu categoric ai mult timp liber de pierdut

| Pamanteanul a răspuns (pentru RAY):

Eu întreb pe bune, vreau sa îmi îmbunătățesc viata.