| monicaaa17 a întrebat:

Ce țigări fumați/ati fumat?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am incercat multe... Pall Mall, L&M, LD, Malboro, etc. Kent am bagat cel mai mult.

| Andreeush a răspuns:

Eu nu am fumat niciodată până acum, nici nu am încercat și nici nu o voi face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeush):

Bravo, mai rar fete că tine, tine-o tot așa.

| Sofer a răspuns:

Am băgat maria dar m-am lăsat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fumat 2-3 săptămâni marlboro xl fine touch și kent core, ce bine că m-am lăsat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nobel,winston,virginia slim(acum marlboro micro pnm), camel, viceroy, winchester, LD.
de ceva timp le fac manual la masinuta si folosesc tutun Senator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never. E mai bine așa.winking

| MaryMaria333 a răspuns:

De toatelaughing) de la un simplu marble in sus

| IamJoKeR a răspuns:

Nu am fumat niciodată!