| cosmin123_6346 a întrebat:

Ce tigari sunt mai bune pentru incepatori?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Carpati fara filtrurolling on the floor

Lasand gluma la o parte, nu ti-as recomanda sa te apuci de fumat pentru simplul fapt ca n-ai nici un beneficiu. De ce sa te omori cu buna stiinta?raised eyebrows

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Virginia slims big grinbatting eyelashes

| KittyLoveBastet a răspuns:

Pai, eu nefiind fumatoare, dar am ambii parinti fumatori, iti recomand sa incepi cu ASUS Super Slim, dupa aceea ASUS Slim, apoi MONUS Grapes, Apple sau simplu, iar cand te consideri pregatit, poti sa fumezi ce iti doresti!

| KittyLoveBastet a răspuns:

Bubu, nu esti deloc "dusa cu sarmaua"...Nu, nu stau in alta tara, stau in Romania, mai exact in Severin. Tigarile de marca asta se gasesc foarte greu, dar sunt recomandate pentru cei care trag prima data un fum big grin. Sunt slabe (asta stiu din ce mi-au spus parintii), dar daca te apuci de ele, nu te mai opresti. Asta e viciul fumatului...

| ChristineW a răspuns:

Davidoff Slim Gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. incearca un marlboro. e super
sau. Kent / Viceroy. dar, toate ' s bunewinking.
succes. funda? pls puppy dog eyes