| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce tip de filme vă atrag?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Harry Potter si imi mai plac filmele de aventura.
Oricum nu prea am urmarit prea multe filme la viata mea, nu am fost cu filmele.Insa as vrea sa ma uit in viitor la filme cu doctori si medici asa din curiozitate, placere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Joe Limonadă.

| Freya1 a răspuns:

Acțiune,thriller,drama

| Celcestietot a răspuns:

Almost all types.

| Andreeush a răspuns:

Cele horror!

| Sn4k3 a răspuns:

Mai toate, in special cele aventura/survival-horror.

| Plato a răspuns:

Actiune, comedie, thriller.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sofia Nix xxx cand ploua si SF, actiune, horror, crime etc. cand nu ploua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acțiune, SF, comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror all night

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general cele ce se bazeaza pe intamplari reale, deoarece e clar ca de acolo putem sa retinem ceva practic ce poate fi posibil si chiar o lectie de viata, niciodata nu am crezut in filmele motivationale create de regizori cu gandul la bani e doar japita. Si adevarul e ca este altceva cand te uiti la un film cu intamplari reale decat unul in care 10 oameni se arunca de pe un bloc si 9 supravietuiesc.

| CdeMetal a răspuns:

SF, Drama, Actiune si filmele bazate pe realitate.

| Nyarlathotep a răspuns:

Actiune, sf, horror, surreal!

| PuyaTimonel a răspuns:

Comedie

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Romantice, uneori horror uneori comedie depinde cu cine vizionezi filmul, si de starea pe care o ai in ziua respectiva

| BurteaSebastian a răspuns:

Actiune, thriller.

| Anonimu19 a răspuns:

Actiune, SF.