| Eroare404 a întrebat:

Ce tip de persoana sunteti:optimist sau pesimist?

13 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Optimist, dar am in vedere mereu ca lucrurile pot decurge aiurea.

| RAY a răspuns:

Rational,ploua afara si in casa te ploaie in cap daca esti pozitiv astepti sa treaca,daca esti negativ faci spume, mijlocul e ratiunea, randarea,vointa,ambitia,inteligenta,judecata rationala,logica
o gandire pozitiva te trimite in depresie mai repede ca una negativa,daca gandesti negativ esti obisnuit, daca gandesti doar pozitiv nu esti pregatit sa faci fata si multor lucruri negative, aceste campani de gandire pozitive sunt aiureli, atractia universala etc am vazut intr-un documentar ca daca isi doresti un bmw aia isi poate cadea in pat din cer dar te lasa fara acoperis, personal cred ca arbeit macht frei

| OnuOnulică a răspuns:

Pesimist.

| Drimmero a răspuns:

Foarte optimist, gandesc doar pozitiv, dar viata nu e corecta niciodata, dar asta e!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Optimist. Doar in iluzii happy

| LoveSleep a răspuns:

Opsimist.

| Doub a răspuns:

O combinaţie sublimă între cele două

| J0B0MAT a răspuns:

Optimistă,însă am şi momente când sunt foarte pesimistă, dar îmi trec.

| R0R0 a răspuns:

Optimista.

| Florentina9210 a răspuns:

Optimista!

| gemeni6226 a răspuns:

Optimista,am si eu greutati ca toata lumea dar mereu gasesc cum sa ies bine din orice situatie prin gindire pozitiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grozavă, şi am nişte picioare minunate.

| DeathOfDreams a răspuns:

Realistă.