| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce tip de persoane vă enervează?

25 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fetele sclifosite și figurante și cocalarii care se penseaza

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acum 2 minute am atins iluminarea. Nu ma mai enerveaza nimic...

| Freya1 a răspuns:

Proasta.Dar nu o persoana ce nu are facultate sau un creier super dezvoltat,ci acea persoana care nu stie sa tina un dialog,se contrazice cu tine continuu fara sa conștientizeze că poate si tu ai dreptatea ta,care te contrazice fara a avea o explicație buna sau plauzibilă,acea persoană ce te enervează de dragu de a te enerva, ce are glume proaste si se crede amuzantă, ce nu se comporta civilizat si educat în societate, ce crede că le stie pe toate, ce nu isi pune niciodata problema ca e proasta.

| Andreeush a răspuns:

Persoanele ipocrite, false invidioase, needucate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cei violenti si needucati in vocabular.

| StrongHeart a răspuns:

Cei care folosesc romgleza in mod excesiv, simt cum pompeaza inima sange rece cand ii aud laughing Chestia e ca ma descurc foarte bine la limba engleza si scris si vorbit si se mai intampla cand vorbesc cu cineva apropiat sau care stie despre ce vorbesc sa mai adaug un cuvant doua englezesti intr-o propozitie.
Dar ma enerveaza de mor cei care din 5 cuvinte 4 sunt in engleza si 1 in romana.Pe bune, nu imi arati cat de cool esti, nici cat de phunky esti, imi arati cat de slab stai la capitolul vocabular si ma apuca nostalgia dupa Raducioiu.

| deeeaqq a răspuns:

Leprele astea de pe TPU care îți dau reply iar mai apoi ignore ca să nu le poți răspunde.

| relian a răspuns (pentru deeeaqq):

laughing si cei care evaluiaza raspunsurile altora, fara ca ei macar sa raspunda celui care intreaba ceva laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Oamenii care se bagă în viața altora, aia care judecă fără să cunoască, cei care vorbesc despre lucuri pe care nu le cunosc când vine vorba de. orice subiect, care fac lucruri pentru că " așa trebuie și așa fac toți " doar că nu mă enervează, că dacă m-aș enerva din toate astea mi-aș face rău, doar mă plictisesc și îndepărtează.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Needucate, nesimțite, arogante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrite,pupincuriste,care cerşesc mereu atenție,care se leagă de tine fără niciun motiv, care au fițe, care se cred buricul pământului, care se victimizează şi lista cred că ar mai putea continua, dar doar astea mi-au venit acum în minte.

| TheGentleman a răspuns:

Necivilizații, ipocriții și mitomanii

| chuckmanson a răspuns:

Multe!

| PumpkinDoll a răspuns:

Alea care vor sa-ti bage credintele si opiniile lor pe gat.Sau alea care atunci cand n-au un contrargument apeleaza la violenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

In ultima parte te-ai descris pe tine?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Aia care vorbesc mult si degeaba, needucatii, popii laughing)

| gogu220 a răspuns:

Mă enervează ţăranii din pieţe care nu te lasă să te uiţi la ce au de vânzare şi sar - da domnu, cu ce vă servesc - ca să nu mai zic de cei din Jina, sunt peste tot în ţară. Cred că acea localitate de lângă Sibiu e pustie.

| Helper07 a răspuns:

Laudaroase si cele care-si idolatrizeaza prietenii.

| andiceasu95 a răspuns:

Persoanele care se dau mari, intalnesc chestia asta zilnic si cand ii aud imi vine sa ii injur.

Si persoanele care cer atentie, ma enerveaza de la un punct la altul...

Răspuns utilizator avertizat
| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

False barfitoare needucate nesimtite currve arogante modeste cocalari pitipoance fitosi etc sunt extrem de muuultteeeeeeeeeeeeeee CEL mai mult la o persoana conteaza carecterul de nota 10 punct